Kontakt

Vår växel
Måndag – fredag, kl 8.00-12.00
Telefon: 040-33 08 60

Vi tar endast emot bokade besök på vårt kontor på Föreningsgatan 22. 

 

Postadress
Föreningsgatan 22
211 52 Malmö

E-post
info@lifra.se 
Obs! Lägenhet söker du via Boplats Syd

Lämna en serviceanmälan när något inte fungerar i lägenheten, lokalen eller i de gemensamma utrymmena.

Serviceanmälan

Alla anställda


Fastighetsskötare
Anders Hedlund 040-653 62 20 anders.hedlund@lifra.se


Förvaltare
Anders Krasse 040-653 62 69 anders.krasse@lifra.se


Snickare
André Utecht 040-653 62 18 andre.utecht@lifra.se


Fastighetsskötare
Bruno Niessner 040-653 62 11 bruno.niessner@lifra.se


Förvaltningsassistent
Cennet Kayahan 040-653 62 33 cennet.kayahan@lifra.se


Fastighetsskötare
Cihat Özbek 040-653 62 29 cihat.ozbek@lifra.se


Fastighetsskötare
Cuong Pham 040-653 62 19 cuong.pham@lifra.se


Fastighetsskötare
Hans Jönsson 040-653 62 27 hans.jonsson@lifra.se


Förvaltningsassistent
Helene Jönsson 040-653 62 68 helene.jonsson@lifra.se


Förvaltare
Jacob Thoft 040-653 62 40 jacob.thoft@lifra.se


Ekonomiassistent
Jeanette Wikman 040-653 62 61 jeanette.wikman@lifra.se


Fastighetsskötare
Jonathan Kaufman 040-653 62 32 jonathan.kaufman@lifra.se


Fastighetsskötare
Mahmoud Daabas 040-653 62 17 mahmoud.daabas@lifra.se


Arbetsledare och fastighetsskötare
Mikael Sidnert 040-653 62 21 mikael.sidnert@lifra.se


Snickare
Rolf Baxmann 040-653 62 25 rolf.baxmann@lifra.se


Lokalvårdare
Sofia Hang Nguyen 040-653 62 26 hang.nguyen@lifra.se


Förvaltningsekonom
Stefan Grahn 040-653 62 63 stefan.grahn@lifra.se


Fastighetsskötare
Stefan Johansson 040-653 62 10 stefan.johansson@lifra.se


VVS- och drifttekniker
Stefan Nilsson 040-653 62 15 stefan.nilsson@lifra.se


Fastighetsskötare/lokalvårdare
Supawan Johansson 040-653 62 16 supawan.johansson@lifra.se


Kommunikationschef
Veronica Nilsson 040-653 62 85 0707-89 62 84 veronica.nilsson@lifra.se

Fastighetsskötare
Viet Doan 040-653 62 23 viet.doan@lifra.se